Telefonumuz

0 (312) 999 43 63

0(536) 701 98 00

E-Posta Adresimiz

info@mcksurucukursu.com

 

Melike Çenet Kırcılı Sürücü Kursu olarak sektör içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek öğrencilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup öğrenci memnuniyetini de önemsemekteyiz.


 
Melike Çenet Kırcılı Sürücü Kursu olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile öğrencilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda öğrencilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.


 
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli öğrencilerimize aittir.

 

 
Misyonumuz;


 
Melike Çenet Kırcılı Sürücü Kursu olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de öğrenci memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.


 
Vizyonumuz;

 

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Whatsapp Destek